Akce tenisové školy

TENISOVÁ AKADEMIE - TENISOVÝ KLUB SOKOL HORNÍ POČERNICE pobočný spolek

„MĚJME Z TENISU RADOST.“


Vážení příznivci tenisového klubu v Horních Počernicích,

     blíží se nám konec tréninkové sezóny. My však pro Vás chystáme velké změny. Rádi bychom Vám představili nový koncept naší Tenisové akademie v Horních Počernicích.
     Vždy pro nás bylo cílem, aby naše služby byly co nejvíce kvalitní a profesionální, a zároveň aby měli všichni naši hráči z tenisu radost. Nicméně v dnešní rychlé a moderní době je potřeba, abychom byli neustále v postřehu a zdokonalovali se. Věříme proto, že naše služby mohou být ještě lepší. Můžeme je vylepšit tím, že Vám poskytneme trenéry s vyšší kvalifikací a zefektivníme jednotlivé procesy. Tím myslíme komunikaci s rodiči, nový rezervační systém hodin a další novinky, které přispějí ke spokojenosti nás všech. Je důležité zmínit, že i přes všechny změny, se nám podařilo zachovat stejné ceny.
     Garantem Tenisové akademie v Horních Počernicích bude pan Petr Luxa, který se dlouhodobě zabývá trénováním mládeže. Je také současným sportovním ředitelem TK Sparta Praha a spolu se šéftrenérem bude zodpovídat za celkovou přípravu všech hráčů. Petr Luxa je bývalým profesionálem, který se na okruhu ATP prosadil nejen ve dvouhře ale také ve čtyřhře, kde vybojoval tři tituly po boku Radka Štěpánka.
     Představení nového konceptu Tenisové akademie se uskuteční již ve středu 26. června 2019 od 15 do 19 hodin v našem tenisovém klubu. Rádi Vám zde odpovíme na všechny Vaše dotazy nad sklenkou osvěžujícího nápoje.
     Tenisová akademie s novým konceptem zahájí svoji činnost v pondělí 2. září 2019. Nábory nových tenisových hráčů budou probíhat v měsíci červenci, srpnu a začátkem září. Pro přihlášení stačí na webových stránkách tenisového klubu vyplnit Kartu hráče a poslat na email: akademie@tenishornipocernice.eu
(Na tuto adresu zasílejte, prosím, rovněž svoje dotazy a požadavky.)
     Tímto bychom také chtěli poděkovat předchozímu vedení, které se v průběhu posledních šesti let snažilo o vybudování co nejlepšího jména pro naši akademii.
     Na závěr chceme poděkovat i Vám, rodičům. Pouze společnými silami hráčů, jejich rodičů, trenérů a vedení klubu můžeme naši tenisovou akademii posunout na vyšší úroveň.
za výkonný výbor Tenisového klubu garant Tenisové akademie
 
Karta hráče ke stažení zde

 

za výkonný výbor Tenisového klubu
Ing. Jiří Trávníček v. r.
tel: 602 207 757
předseda
 

garant Tenisové akademie
Petr Luxa v. r.
tel. 737 215 013
petr.luxa@gmail.com

TENISOVÝ KLUB, pobočný spolek
TJ Sokol Horní Počernice, spolek
IČ: 056 45 361

Otovická 2865/109
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
Tel: +420 281 862 059
Mobil: +420 602 207 757
E-mail: akademie@tenishornipocernice.eu
http://tenishornipocernice.eu