Nabízíme

Pronájem tenisových dvorců

V našem klubu si můžete zahrát v příjemném prostředí na 5 antukových dvorců. Během zimní sezóny máme 3 kryté antukové dvorce. Nabízíme dlouhodobý pronájem za výhodných podmínek. V prodeji jsou i pernamentky, pro bližší info kontaktujte managera klubu Petr Luxa na tel.737215013

Tenisová školička

Školička je určena dětem od 4 let, které si chtějí osvojit základní tenisové techniky, aktivně trávit volný čas, rozvíjet své pohybové dovednosti nebo jen získat nové kamarády. Program tenisové školičky je uzpůsoben věku a výkonnosti dětí. Děti hrají převážně ve skupinkách po dvou, třech, maximálně čtyřech. Více info v sekci Tenisová akademie.

Tenisová akademie

Tenisová akademie přistupuje ke každému hráči individuálně, protože každý hráč má jiné potřeby. Hodně záleží na věku hráče a výkonnosti. Více info v sekci Tenisová akademie.

Závodní tenis

Naše tenisová akademie se zaměřuje i na závodní tenis. Tady je potřeba si říct, jaké jsou krátkodobé a dlouhodobé cíle a poté se snažíme s trenéry nastavit individuální plán pro hráče. Spousty věcí diskutujeme i s rodiči, jelikož jsou nedílnou součástí tréninkového procesu.Více info v sekci Tenisová akademie.

Pohybovky

Nedílnou součástí rozvoje sportovce je pohybová průprava. Nabízíme 2 x týdně takzvané pohybovky, které jsou zaměřené na pohyb po kurtě, koordinaci, core trenink a strečink

Fitness - Core dynamic, TRX, Pilates

Kondiční cvičení nejen pro tenisty. Skupinové i individuální lekce. Cvičení s vlastní váhou těla. Zvláštní důraz je kladen na střed těla (CORE)

Mentální analýza + psychické energie sportovce

Spolupracujeme se společností SportMind. "Victory is in your head", ano vítězství je v tvojí hlavě. Hodně sportovců prohrává svoje zápasy především po mentální stránce. I s hlavou je potřeba pracovat, vyzkoušejte naše možnosti.

Profesionální tenis, poradenství, kompletní zabezpečení hráče

Více info osobně Petr Luxa

Firemní akce

Připravíme pro vás firemní a soukromé akce, uspořádáme firemní tenisové turnaje, vše na klíč.

 

Vice informací Petr Luxa garant tenisové školičky

737 215 013 petr.luxa@gmail.com