Tenisová školička

Tenisová školička

Školička je určena dětem od 4 let, které si chtějí osvojit základní tenisové techniky, aktivně trávit volný čas, rozvíjet své pohybové dovednosti nebo jen získat nové kamarády. Program tenisové školičky je uzpůsoben věku a výkonnosti dětí. Děti hrají převážně ve skupinkách po dvou, třech, maximálně čtyřech.

Nejvyšším cílem je však děti nadchnout pro tenis, jako celoživotní zábavu

Tenisová akademie

Tenisová akademie přistupuje ke každému hráči individuálně, protože každý hráč má jiné potřeby. Hodně záleží na věku hráče a výkonnosti. Ať už je to uplný začátečník s cílem, naučit se základy tenisu a postupně chodit hrát s kamarády zápasy v příjemném prostředí a nebo ambiciózní hráč, který ty potřeby má uplně jiné.

Samozřejmě i tady je možné zařazení do skupin a nebo individuální trénink.

I tady je nejvyšším cílem děti nebo dospělé nadchnout pro tenis

Závodní tenis

Tady v této kategorii už je to hodně individuální

Naše tenisová akademie se zaměřuje i na závodní tenis. Tady je potřeba si říct, jaké jsou krátkodobé a dlouhodobé cíle a poté se snažíme s trenéry nastavit individuální plán pro hráče. Spousty věcí diskutujeme i s rodiči, jelikož jsou nedílnou součástí tréninkového procesu. Tady je velmi důležité, aby hráči strávili nějaký čas v klubu navíc. Na to se teď v poslední době budeme maximálně zaměřovat. Je to hrozně důležité pro osobní rozvoj hráče. Chceme, aby hráči se naučili hrát sparingy mezi sebou, i bez dohledu trenéra. Tyto sparingy většinou probíhají zdarma na volných kurtech. V případě dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat

Profesionální tenis

Více info osobně Petr Luxa

 

Vice informací Petr Luxa garant tenisové školičky

737 215 013 petr.luxa@gmail.com